Vědomý dotek

 a základy tantrické masáže

 

Kurz vědomého doteku je určen pro dvojice, které mají chuť obohatit svůj partnerský život o více doteků a láskyplné masáže.

 

 
 
 

Na kurzu si povíme něco z teorie tantry, probereme rozdíly v prožívání sexuality u mužů a u žen. Ukážeme si, jak si doma připravit prostředí na masáž a vytvořit tu správnou atmosféru. Vyzkoušíte si, jak pracovat s vědomým dotekem a s dechem. Navzájem se na sobě naučíte techniky, které tělo uvolní a připraví na samotnou masáž. Dozvíte se, jaké pomůcky je možné do masáže zařadit, zkusíte si dotýkat se svého partnera jemnými peříčky, kožešinkou a lávovými kameny a budete zkoumat, jaké pocity vám tyto doteky přinášejí. Naučíte se základní olejovou masážní sestavu pro celé tělo, která citlivě probudí a rozproudí sexuální energii. Osvojíte si techniku intimní masáže. Objevíte nové způsoby jak se dotýkat svého partnera tak, aby mu Vaše doteky přinášely ještě více potěšení. Náplň kurzu je možné přizpůsobit Vašim přáním tak, aby vám přinesl co nejvíce užitku a vyhovoval Vašim potřebám.

Věřím, že vzájemné dávání a přijímání tantrické masáže přinese čerstvý vítr do Vašeho intimního života, ale i více radosti a hravosti. Naučí Vás lépe vnímat potřeby partnera, prohloubí Váš vztah a třeba změní Váš pohled na sexualitu. Výuka je určena vždy jen pro jednu dvojici.

Cena výuky je 1000Kč za hodinu.