Dotýkáte se rádi jeden druhého?
 Baví Vás doteky dávat, ale i přijímat? Láká Vás naučit se něco nového nebo rozvinout schopnosti, které v sobě máte ukryté? Pak čtěte dál...
Připravila jsem pro Vás dva odlišné kurzy zaměřené na práci s dotekem. S dotekem který uvolňuje a pomáhá od bolesti v případě klasické relaxační masáže a s dotekem, který probouzí smyslnost a potěšení v případě masáže tantrické.

 

 

Domácí tantrická masáž

 

Kurz domácí tantrické masáže je určen pro dvojice, které mají chuť obohatit svůj intimní život o tuto krásnou a výjimečnou masáž.

 

 

 Na kurzu si povíme něco z teorie tantry, něco o tom jak si doma připravit prostředí pro masáž a vytvořit tu správnou atmosféru. Vyzkoušíte si jak pracovat s dechem. Navzájem se na sobě naučíte techniky, které tělo zcitliví a připraví na samotnou masáž. Dozvíte se, jaké pomůcky je možné do masáže zařadit, zkusíte si dotýkat se svého partnera jemnými peříčky, kožešinkou a lávovými kameny a budete zkoumat, jaké pocity Vám tyto doteky přinášejí. Naučíte se základní olejovou masážní sestavu pro celé tělo, která citlivě probudí a rozproudí sexuální energii. Osvojíte si techniku masáže intimních míst. Objevíte nové způsoby, jak se dotýkat svého partnera tak, aby mu Vaše doteky přinášely ještě více potěšení. Náplň kurzu je možné přizpůsobit Vašim přáním tak aby Vám přinesl co nejvíce užitku a aby vyhovoval Vašim potřebám.

 

 Věřím, že vzájemné dávání a přijímání tantrické masáže přinese čerstvý vítr do Vašeho intimního života, ale i více radosti a hravosti. Naučí Vás lépe vnímat potřeby partnera, prohloubí Váš vztah  a třeba změní Váš pohled na sexualitu.

Výuka je určena vždy jen pro jednu dvojici.

Cena výuky je 1000Kč za hodinu.

 

 

Masérský minikurz "Léčivý dotek"

 

Minikurz klasické relaxační masáže.  Nevadí, když nemáte žádné předchozí masérské zkušenosti, stačí, že se Vám masáže líbí a rádi se navzájem dotýkáte. Poradím Vám, jak si jednoduše pomoci od fyzických i psychických problémů, jak se dokonale uvolnit a zrelaxovat.

 

 

Na začátku kurzu, u šálku dobrého čaje, společně vytvoříme harmonogram ušitý na míru Vašim přáním a potřebám. Masáž, kterou se spolu naučíte, se podobá klasické relaxační masáži. Tu obohatíme o prvky havajské masáže Lomi Lomi a čínské energetické masáže. Vyzkoušíte si techniky na uvolnění šíje, zad i nohou.

V rámci tohoto kurzu dostanete pohoštění, skripta, psací potřeby a veškeré masážní vybavení. Domů si odnesete malý dáreček :-)

 

Výuka probíhá individuálně dle domluvy. Délka kurzu závisí na Vaší zvídavosti a šikovnosti, většinou trvá přibližně 3 hodiny.

Na kurz Vám ráda vystavím také dárkový poukaz.

Cena kurzu je 1900Kč pro dvojici.