Zážitková masáž pro ženy

 

Masáž na vlně ženské energie.

Pro Vás, krásné ženy a dívky, které cítíte potřebu více se propojit se sebou samými, svým tělem, emocemi, prožíváním. Nebo jen cítíte potřebu uvolnit se, spočinout ve své ženskosti a nechat se hýčkat.

 

                                          

Tato masáž se zrodila na cestě objevování mé vlastní ženskosti. Po dlouhých letech plných tlaků, stresu, povinností a dosahování cílů jsem pocítila potřebu začít žít svůj život trochu jinak. Uvolněněji, s větší lehkostí a důvěrou, že právě tak je to v pořádku. A ono to jde!

Tato masáž je malým rituálem oslavujícím krásu ženy. Poskytuje prostor pro uvolnění, odevzdání se dotekům, vůním, zvukům. Je příležitostí zastavit se, otevřít se přijímání a nechat o sebe pečovat. Uvědomit si svou ženskou přirozenost a z ní pak čerpat sílu a moudrost.

Masáž může zahrnovat (dle domluvy): energetickou očistu těla, harmonizaci za zvuků tibetské mísy, prohřátí těla, doteky jemnými předměty, intuitivní celotělovou masáž teplým voňavým olejem včetně léčivé masáže prsou, lehkou intimní masáž.

Masáž je možné si dopřát také jako čtyřruční, kdy o Vás pečují dvě masérky zároveň.

 

Ceník

90 minut............................. .. 1500Kč

čtyřruční 90 minut............ ....2500kč

 

Na masáž je možné zakoupit dárkový poukaz.

K svátku, narozeninám, životním výročím, z lásky nebo jen tak pro radost. Jako poděkování, že jsou tu mezi námi. Milující, chápavé, moudré, krásné, pečující, silné, výjimečné. Prostě ŽENY.

 

 

 

Vaginální mapování

 

Milé ženy, přijměte pozvání na cestu....do hlubin sebe sama, ke zdroji své ženské síly. Vaginální mapování je jemná a laskavá doteková technika, která léčí, oživuje a navrací citlivost této intimní části Vašeho těla. Uvolňuje staré bloky, napětí a tím umožňuje prožívat více radosti a potěšení v intimitě. Pro mě osobně je to nejrychleší cesta k hlubokému propojení s mou ženskou podatatou.

 

Ceník

 

1.sezení.........................2500Kč

každé další sezení.........2000Kč

 

Délka jedné terapie je 2-3 hodiny. Součástí je povídání, pohybové techniky a krátká masáž k uvolnění těla.