TANTRICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE

 

Milí muži,

vstupte do světa tělesné smyslnosti, ženské péče, citlivých doteků a nových prožitků..

 
 

Smyslná, láskyplná, osvobozující, léčivá, plynoucí, sebepoznávací, překvapující.... To jsou jen některá slova, která mě napadají v souvislosti s tantrickou masáží. A také pokaždé jiná, jedinečná. Stejně jako lidé, kteří na tuto masáž přicházejí. Je komunikací beze slov. Je cestou, dobrodružstvím, výzvou. Mé masáže se neustále vyvíjejí a jsou odrazem mého osobního rozvoje a posunu. Každý z Vás může masáž prožívat jinak. Někomu přinese hluboké uvolnění a relax, pomůže na chvíli vystoupit z kolotoče všedních starostí a oddat se plně přítomnému okamžiku. Jiného dovede do stavu meditace a dalšího přkvapí, jak nově je možné vnímat vlastní tělo a prožívat svou sexualitu.

Celá masáž je oslavou Vaší osobnosti, láskyplným rituálem uctívání těla i duše. A především na duši si všichni neseme spoustu šrámů, bolístek a zranění, které je možné léčit pohlazením, sebepřijetím a láskou k sobě samému. A na této cestě k sobě vám tantrické masáže můžou velmi pomoci.

Při masáži se pracuje se sexuální energií, která je citlivě probouzena a rozváděna do celého těla, které léčí,naplňuje ho radostí a vitalitou. Masáž je vedena intuitivně, naprosto přirozeně a plně respektuje Vaši jedinečnost. Učí s důvěrou se odevzdat přítomnému okamžiku, ponořit se hluboce do vlastního nitra a otevřít se novým prožitkům. Umožňuje vnímat Vaši přirozenost a prožívat svou sexualitu jinak, než jste dostud byli zvyklí. Bez očekávání, hodnocení a tlaku na výkon. Během masáže používám různé techniky a druhy doteků, ale to nejpodstatnější je schopnost masérky napojit se na Vás a svým dotekem předávat Vašemu tělu to co je třeba. Přijímání masáže od Vás nevyžaduje nic jiného než se uvolnit a radovat se z potěšení z vlastního těla.

 

Ceník

Tantrická masáž 90 minut..................2300 Kč

Tantrická masáž 120 minut................2800 Kč

 

Potřebujete poradit nebo máte dotazy k průběhu tantrické masáže? Ráda Vám odpovím v pracovní dny na tel. 605 853 060 nebo písemně na lenka.masaze@volny.cz. Pokud dáváte přednost osobnímu setkání, je možné domluvit si nezávaznou informativní schůzku. 

 
Před samotnou masáží je vždy dosatatek času si popovádat, sdílet Vaše pocity i případně obavy a vyjasnit si Vaše záměry a očekávání. Masáž probíhá v plně vybaveném prostoru určeném pouze tantrickým masážím. Sprcha je pro Vás k dispozici.